ebmpapst G2E160-AY47-01 Ventilator
Artikelnummer:
G2E160-AY47-01
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$302,92
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | ebm-papst Inc. |
| Lawaai: | – |
| Spanning:: | 230VAC |
| Snelheid (RPM): | 2100 TPM |
| Type ventilator: | Blower |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Breedte: | 130,0 mm |
| Kenmerken: | Condensator, thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Serie: | G2E160 |
| Statische druk: | 0,200 in H2O (49,8 Pa) |
| Beschrijving: | BLOWER ALUMINIUM 230VAC |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 261mm L x 227mm H |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CCC, CE |
| Spanningsbereik: | – |
| Vermogen (watt): | 280W |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 86¡ãF (-25 ~ 30¡ãC) |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP44 |
| Huidige waardering: | 1.23A |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Spanning |
230VAC |
| Toerental |
2100 TPM |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebmpapst G2E160-AY47-01 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.