Ebmpapst G2E140-NS38-01 Ventilator
Artikelnummer:
G2E140-NS38-01
ebmpapst G2E140-NS38-01 230V 105/115W Ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$254,01
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | ebm-papst Inc. |
| Model: | G2E140-NS38-01 |
| Snelheid (RPM): | 1850 TPM |
| Type: | Ventilator, centrifugaal |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Breedte: | 100,0 mm |
| Kenmerken: | Thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Serie: | G2E140 |
| Statische druk: | 0,200 in H2O (49,8 Pa) |
| Beschrijving: | VENTILATOR BLWR CENT 237X100MM 230VAC |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 237mm L x 277mm H |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | Niet van toepassing |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CCC, CE, GOST |
| Vermogen (watt): | 115W |
| Bedrijfstemperatuur: | 35°C |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Polypropyleen (PP) |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP44 |
| Huidige waardering: | 0.51A |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Toerental |
1850 TPM |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Ebmpapst G2E140-NS38-01 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.