ebm-papst G2E120-AR77-23 ventilator
Artikelnummer:
G2E120-AR77-23
Ventilatorventilator, centrifugaal 240VAC Rechthoekig/rond - 178mm L x 193,5mm H Kogelklemmenblok
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$187,89
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | G2E120-AR77-23 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 240 VAC |
| Luchtstroom: | – |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 115W |
| RPM: | 2950 RPM |
| Breedte: | 115,0 mm |
| Type ventilator: | Ventilator, centrifugaal |
| Serie: | G2E120 |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 178 mm lang x 193,5 mm hoog |
| Statische druk: | 0,201 in H2O (50,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Condensator, thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | Aansluitblok |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP44 |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 86°F (-25 ~ 30°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE |
| Beschrijving: | GEMOTORISEERDE WAAIER |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorventilator, centrifugaal 240VAC Rechthoekig/rond - 178mm L x 193,5mm H Kogelklemmenblok |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.490A |
| Spanningsbereik: | 220 ~ 240 VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst G2E120-AR77-23 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.