ebm-papst G2E085-AA01-01 Ventilator
Artikelnummer:
G2E085-AA01-01
G2E085-AA01-01 ebm-papst Inc. GEMOTORISEERDE WAAIER
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$284,05
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Model: | G2E085-AA01-01 |
| Fabrikant: | ebm-papst |
| Breedte: | 117,5 mm |
| Luchtstroom: | 85m鲁/h |
| Serie: | G2E085 |
| Attribuut: | Waarde |
| Afmetingen: | 116,5 x 117,5 x 80 mm |
| Voedingsspanning: | 230 V wisselstroom |
| AC- of DC-werking: | AC |
| Hoogte: | 116,5 mm |
| Diepte: | 80 mm |
| Geluidsniveau: | 53 dB |
| Ventilatorsnelheid: | 2350 tpm |
| Richting van de bocht: | Vooruit |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Luchtstroom |
85m³/u |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst G2E085-AA01-01 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.