ebmpapst G1G146-BA07-52 ventilator
Artikelnummer:
G1G146-BA07-52
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$225,74
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | ebm-papst Inc. |
| Lawaai: | – |
| Spanning:: | 24 VDC |
| Snelheid (RPM): | 2200 TPM |
| Type ventilator: | Blower |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Breedte: | 130,0 mm |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Serie: | EC |
| Statische druk: | – |
| Beschrijving: | VENTILATOR 226,8X130MM 24VDC |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 226,8 mm lang x 262 mm hoog (158 mm diameter) |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CSA, UL |
| Spanningsbereik: | 16 ~ 28 VDC |
| Vermogen (watt): | 100.0W |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 140¡ãF (-25 ~ 60¡ãC) |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP42 |
| Huidige waardering: | 5A |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Spanning |
24 VDC |
| Toerental |
2200 TPM |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebmpapst G1G146-BA07-52 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.