ebm-papst Inc. G1G085-AB05-01 fan
Artikelnummer:
G1G085-AB05-01
Fan Blower 24VDC Rectangular/Rounded – 117.5mm L x 127.5mm H Ball 4 Wire Leads with Splice Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | G1G085-AB05-01 |
| Lawaai: | – |
| Luchtstroom: | – |
| Vermogen (watt): | 14 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 2850 RPM |
| Beëindiging: | 4 draadsnoeren met splitsklemmen |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Afmetingen: | Rectangular/Rounded – 117.5mm L x 127.5mm H |
| Breedte: | – |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Blower |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP22 |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | EAC |
| Gewicht: | – |
| Serie: | G1G085 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 16 ~ 28 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Blower 24VDC Rectangular/Rounded – 117.5mm L x 127.5mm H Ball 4 Wire Leads with Splice Terminals |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
10,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst Inc. G1G085-AB05-01 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.