Commonwealth FP-108CX-S1-B ventilator
Artikelnummer:
FP-108CX-S1-B
COMMONWEALTH FP-108CX-S1-B 220/240V 0,18/0,16A 27/24W Ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$65,90
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | GEMEENSCHAP |
| Model: | FP-108CX-S1-B |
| Vermogen: | 27/24W |
| Spanning: | 220/240V |
| Grootte: | 150 mm mm x 160 mm mm x 38 mm mm |
| Onderdeeltype: | Koelventilator |
| Actueel: | 0.18/0.16A |
| Lengte: | 160 mm |
| Breedte: | 150 mm |
| hoogte: | 38 mm |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Stroom |
27/24W |
| Spanning |
220/240(V) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “commonwealth FP-108CX-S1-B Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.