Gelid FN-TX09-20 ventilator
Artikelnummer:
FN-TX09-20
Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 92mm L x 92mm H Hydrodynamisch 38,0 CFM (1,06m³/min) Rechthoekige stekker met 3 posities
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$7,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | FN-TX09-20 |
| Fabrikant: | Gelid Oplossingen LLC |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 38,0 CFM (1,06m³/min) |
| Lawaai: | 23,5 dB(A) |
| Vermogen (watt): | – |
| RPM: | 2000 TPM |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | Stille 9 TC |
| Afmetingen: | Vierkant - 92mm L x 92mm H |
| Statische druk: | 0,079 in H2O (19,6 Pa) |
| Type lager: | Hydrodynamisch |
| Kenmerken: | Inclusief ventilatorbevestigingen, temperatuursensor |
| Beëindiging: | Rechthoekige stekker met 3 posities |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CE |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXL 92X25MM 12VDC RECT CONN |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 92mm L x 92mm H Hydrodynamisch 38,0 CFM (1,06m³/min) Rechthoekige stekker met 3 posities |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.180A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
| Levensduur @ Temp: | 50000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
23,5 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Gelid FN-TX09-20 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.