Gelid FN-SX07-22 ventilator
Artikelnummer:
FN-SX07-22
Buisaxiale ventilator 12VDC Vierkant - 70mm L x 70mm H Hydrodynamisch 19,8 CFM (0,554m³/min) Rechthoekige stekker met 3 posities
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | FN-SX07-22 |
| Fabrikant: | Gelid Oplossingen LLC |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 19,8 CFM (0,554m³/min) |
| Lawaai: | 21,8 dB(A) |
| Vermogen (watt): | – |
| RPM: | 2200 TPM |
| Breedte: | 15,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | Stil 7 |
| Afmetingen: | Vierkant - 70mm L x 70mm H |
| Statische druk: | 0,102 in H2O (25,5 Pa) |
| Type lager: | Hydrodynamisch |
| Kenmerken: | Ventilatorsteunen inbegrepen, snelheidssensor (toerenteller) |
| Beëindiging: | Rechthoekige stekker met 3 posities |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CE |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXL 70X15MM 12VDC RECT CONN |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisaxiale ventilator 12VDC Vierkant - 70mm L x 70mm H Hydrodynamisch 19,8 CFM (0,554m³/min) Rechthoekige stekker met 3 posities |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.150A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
| Levensduur @ Temp: | 50000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
21,8 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Gelid FN-SX07-22 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.