Gelid FN-PX14P-15 ventilator
Artikelnummer:
FN-PX14P-15
Buisasventilator 12VDC vierkant/rond - 140mm L x 140mm H Hydrodynamisch 80,7 CFM (2,26m³/min) 4 positie rechthoekige aansluiting
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$8,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | FN-PX14P-15 |
| Fabrikant: | Gelid Oplossingen LLC |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 80,7 CFM (2,26m³/min) |
| Lawaai: | 27,8 dB(A) |
| Vermogen (watt): | – |
| RPM: | 1500 TPM |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | Stille Pro 14 PWM |
| Afmetingen: | Vierkant/rond - 140mm L x 140mm H |
| Statische druk: | 0,073 in H2O (18,2 Pa) |
| Type lager: | Hydrodynamisch |
| Kenmerken: | Ventilatorsteunen inbegrepen, PWM-regeling, snelheidssensor (toerenteller) |
| Beëindiging: | 4 positie rechthoekige connector |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CE |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXL 140X25MM 12VDC RECT CONN |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisasventilator 12VDC vierkant/rond - 140mm L x 140mm H Hydrodynamisch 80,7 CFM (2,26m³/min) 4 positie rechthoekige aansluiting |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.200A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
| Levensduur @ Temp: | 50000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
27,8 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Gelid FN-PX14P-15 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.