Gelid FN-PX14-11 ventilator
Artikelnummer:
FN-PX14-11
Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 140mm L x 140mm H Hydrodynamisch 67,4 CFM (1,89m³/min) Rechthoekige stekker met 3 posities
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$8,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | FN-PX14-11 |
| Fabrikant: | Gelid Oplossingen LLC |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 67,4 CFM (1,89m³/min) |
| Lawaai: | 21,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | – |
| RPM: | 1000 OMW/MIN |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | FN |
| Afmetingen: | Vierkant - 140mm L x 140mm H |
| Statische druk: | 0,053 in H2O (13,2 Pa) |
| Type lager: | Hydrodynamisch |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | Rechthoekige stekker met 3 posities |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | SILENT 14 ZWART |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 140mm L x 140mm H Hydrodynamisch 67,4 CFM (1,89m³/min) Rechthoekige stekker met 3 posities |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
21,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Gelid FN-PX14-11 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.