Gelid FN-GALE-02 ventilator
Artikelnummer:
FN-GALE-02
Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 120mm L x 120mm H Bal 195,0 CFM (5,52m³/min) 4 positie Rechthoekige Connector
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$14,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | FN-GALE-02 |
| Fabrikant: | Gelid Oplossingen LLC |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 195,0 CFM (5,52m³/min) |
| Lawaai: | 60,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 33.6 W |
| RPM: | 500/6000 RPM |
| Breedte: | 38,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | FN |
| Afmetingen: | Vierkant - 120mm L x 120mm H |
| Statische druk: | 0,945 in H2O (235,4 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | PWM-besturing |
| Beëindiging: | 4 positie rechthoekige connector |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | GALE EXTREME MIJNBOUW VENTILATOR ASIC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 120mm L x 120mm H Bal 195,0 CFM (5,52m³/min) 4 positie Rechthoekige Connector |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
60,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Gelid FN-GALE-02 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.