Qualtek FMA1-06025WBHW12 ventilator
Artikelnummer:
FMA1-06025WBHW12
Buisaxiale ventilator 100 ~ 240VAC Vierkant - 60mm L x 60mm H Bal 16,8 CFM (0,470m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$21,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | FMA1-06025WBHW12 |
| Fabrikant: | Qualtek |
| Spanning - Nominaal: | 100 ~ 240 VAC |
| Luchtstroom: | 16,8 CFM (0,470m³/min) |
| Lawaai: | 35,3dB(A) |
| Vermogen (watt): | 2.30W |
| RPM: | 4500 TPM |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | FMA1-06025 |
| Afmetingen: | Vierkant - 60mm L x 60mm H |
| Statische druk: | 0,239 in H2O (59,6 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Elektronische commutatie (EC) |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cURus |
| Beschrijving: | EC VENTILATOR, 60X60X25MM, 2-KOGEL BEARI |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisaxiale ventilator 100 ~ 240VAC Vierkant - 60mm L x 60mm H Bal 16,8 CFM (0,470m³/min) 2 draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.060A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
35,3dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Qualtek FMA1-06025WBHW12 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.