Delta FFB0912HHE ventilator
Artikelnummer:
FFB0912HHE
DELTA FFB0912HHE 12V 0,53A 2-draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$11,19
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | DELTA |
| Model: | FFB0912HHE |
| spanning: | 12V |
| Snelheid (RPM): | 3200 |
| Type: | Axiaal |
| Vermogen: | 4.2W |
| Lawaai: | 42,5 dBA |
| Luchtstroom: | 71,69 CFM (2,03 m/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Grootte: | 92 mm x 92 mm x 38 mm |
| Lager: | Kogel |
| Materiaal frame: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
42,5 dBA |
| Luchtstroom |
71,69 CFM (2,03 m/min) |
| Stroom |
4.2W |
| Spanning |
12(V) |
| Toerental |
3200 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta FFB0912HHE Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.