Delta FFB0624SHE ventilator
Artikelnummer:
FFB0624SHE
DELTA FFB0624SHE R00 24V 0.4A 3-draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$13,88
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | DELTA |
| Model: | FFB0624SHE |
| spanning: | 24V |
| Snelheid (RPM): | 7000 |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 0.4A |
| Lawaai: | 50,5 dBA |
| Luchtstroom: | 43,44 CFM (1,23 m/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Grootte: | 60 mm x 60 mm x 38 mm |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Statische druk: | 0,766 in H2O |
| Materiaal frame: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Geluid |
50,5 dBA |
| Luchtstroom |
43,44 CFM (1,23 m/min) |
| Spanning |
24(V) |
| Toerental |
7000 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta FFB0624SHE Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.