Qualtek FDD1-17251DBKW39-L ventilator
Artikelnummer:
FDD1-17251DBKW39-L
Buisvormige ventilator 24VDC Rechthoekig/rond - 172mm L x 151mm H Bal 390,0 CFM (10,92m³/min) 3 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | FDD1-17251DBKW39-L |
| Lawaai: | 72,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 390,0 CFM (10,92m³/min) |
| Vermogen (watt): | 70.6 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 4800 TPM |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | Qualtek |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 172mm L x 151mm H |
| Breedte: | 51,00 mm |
| Statische druk: | 1,587 in H2O (395,3 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | PWM-besturing |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Gewicht: | 1,1 kg |
| Serie: | HPLC, FDD1-17251 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 2.94A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 100000 uur @ 25°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisvormige ventilator 24VDC Rechthoekig/rond - 172mm L x 151mm H Bal 390,0 CFM (10,92m³/min) 3 Draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
72,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Qualtek FDD1-17251DBKW39-L fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.