Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp. FDD1-17238CBMW4B-L fan
Artikelnummer:
FDD1-17238CBMW4B-L
Buisasventilator 12VDC Rechthoekig/Rond - 172mm L x 151mm H Bal 275,0 CFM (7,70m³/min) 4 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$53,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | FDD1-17238CBMW4B-L |
| Lawaai: | 60,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 275,0 CFM (7,70m³/min) |
| Vermogen (watt): | 28.1 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 3600 TPM |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Fabrikant: | Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp. |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 172mm L x 151mm H |
| Breedte: | 38,50 mm |
| Statische druk: | 0,909 in H2O (226,5 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Gewicht: | 1,9 lbs (861,8 g) |
| Serie: | HPLC, FDD1-17238 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 2.34A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
| Levensduur @ Temp: | 100000 uur @ 25°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisasventilator 12VDC Rechthoekig/Rond - 172mm L x 151mm H Bal 275,0 CFM (7,70m³/min) 4 Draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
60,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp. FDD1-17238CBMW4B-L fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.