Ventilator FDA2-17255NBHT3F van Qualtek
Artikelnummer:
FDA2-17255NBHT3F
Ventilator Tubeaxial 115VAC Rechthoekig/Rond - 172mm L x 151mm H Bal 240,0 CFM (6,72m³/min) 2 Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | FDA2-17255NBHT3F |
| Fabrikant: | Qualtek |
| Spanning - Nominaal: | 115 VAC |
| Luchtstroom: | 240,0 CFM (6,72m³/min) |
| Lawaai: | 61,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 25.00W |
| RPM: | 3100 TPM |
| Breedte: | 55,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | HPLC, FDA2-17255 |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 172mm L x 151mm H |
| Statische druk: | 0,531 in H2O (132,3 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 172X55MM 115VAC TERM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Tubeaxial 115VAC Rechthoekig/Rond - 172mm L x 151mm H Bal 240,0 CFM (6,72m³/min) 2 Terminals |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.210A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
61,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Qualtek FDA2-17255NBHT3F fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.