Cooltron industriële levering FD4010B24W5-71-2NSC2 ventilator
Artikelnummer:
FD4010B24W5-71-2NSC2
Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 40mm L x 40mm H Bal 5,7 CFM (0,157m³/min) 2 draden met connector
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$14,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | FD4010B24W5-71-2NSC2 |
| Fabrikant: | Cooltron industriële toelevering |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 5,7 CFM (0,157m³/min) |
| Lawaai: | 24,5 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 1.44 W |
| RPM: | 5400 TPM |
| Breedte: | 10,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | 71 |
| Afmetingen: | Vierkant - 40mm L x 40mm H |
| Statische druk: | 0,098 in H2O (24,5 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 draadkabels met connector |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, TUV, UL |
| Beschrijving: | DC Axiaalventilator 40x40x10mm 24VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 40mm L x 40mm H Bal 5,7 CFM (0,157m³/min) 2 draden met connector |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.060A |
| Spanningsbereik: | 17 ~ 26,4 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
24,5 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Cooltron Industrial Supply FD4010B24W5-71-2NSC2 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.