Cooltron industriële levering FD3010B12W5-81-3FSC ventilator
Artikelnummer:
FD3010B12W5-81-3FSC
Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 30mm L x 30mm H Bal 2,7 CFM (0,076m³/min) 3 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$25,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | FD3010B12W5-81-3FSC |
| Fabrikant: | Cooltron industriële toelevering |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 2,7 CFM (0,076m³/min) |
| Lawaai: | 22,5 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 0.96 W |
| RPM: | 8500 TPM |
| Breedte: | 10,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | 51 |
| Afmetingen: | Vierkant - 30mm L x 30mm H |
| Statische druk: | 0,145 in H2O (36,1 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Snelheidssensor (toerenteller) |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | cUL, TUV, UL |
| Beschrijving: | DC ventilator 30X30X10mm 12VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 30mm L x 30mm H Bal 2,7 CFM (0,076m³/min) 3 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.080A |
| Spanningsbereik: | 9 ~ 13,8 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 80000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
22,5 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Cooltron Industrial Supply FD3010B12W5-81-3FSC fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.