Axiaal FD1290-A1151E2AL ventilator
Artikelnummer:
FD1290-A1151E2AL
FD1290-A1151E2AL ARX 12 V DC Axiale ventilator 92 x 92 x 25mm 108,2m鲁/h 4,32W
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$13,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Model: | FD1290-A1151E2AL |
| Fabrikant: | ARX |
| Breedte: | 92 mm |
| Luchtstroom: | 108,2m鲁/h |
| Attribuut: | Waarde |
| Afmetingen: | 92 x 92 x 25mm |
| Voedingsspanning: | 12 V gelijkstroom |
| AC- of DC-werking: | DC |
| Hoogte: | 92 mm |
| Stroomverbruik: | 4.32W |
| Diepte: | 25 mm |
| Geluidsniveau: | 41,63 dB |
| Ventilatorsnelheid: | 3600 tpm |
| Maximale stroom: | 360 mA |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Luchtstroom |
108,2m³/u |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Axial FD1290-A1151E2AL Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.