Cooltron industriële toelevering FD1238B24W3-63-3R ventilator
Artikelnummer:
FD1238B24W3-63-3R
Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 120mm L x 120mm H Bal 191,3 CFM (5,36m³/min) 3 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$25,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | FD1238B24W3-63-3R |
| Fabrikant: | Cooltron industriële toelevering |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 191,3 CFM (5,36m³/min) |
| Lawaai: | 58,1dB(A) |
| Vermogen (watt): | 26.4 W |
| RPM: | 4000 TPM |
| Breedte: | 38,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | – |
| Afmetingen: | Vierkant - 120mm L x 120mm H |
| Statische druk: | 0,862 in H2O (214,8 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, snelheidssensor (toerenteller) |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE |
| Beschrijving: | DC VENTILATOR 120X120X38mm 24V |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 120mm L x 120mm H Bal 191,3 CFM (5,36m³/min) 3 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.10A |
| Spanningsbereik: | 12 ~ 27,6 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
58,1dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Cooltron Industrial Supply FD1238B24W3-63-3R fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.