Cooltron industriële levering FD1238B12W3-62-2R ventilator
Artikelnummer:
FD1238B12W3-62-2R
Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 120mm L x 120mm H Bal 130,6 CFM (3,66m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$18,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | FD1238B12W3-62-2R |
| Fabrikant: | Cooltron industriële toelevering |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 130,6 CFM (3,66m³/min) |
| Lawaai: | 43,3dB(A) |
| Vermogen (watt): | 6.96 W |
| RPM: | 2900 TPM |
| Breedte: | 38,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | 62 |
| Afmetingen: | Vierkant - 120mm L x 120mm H |
| Statische druk: | 0,311 in H2O (77,5 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, TUV, UL |
| Beschrijving: | DC ventilator 120x120x38mm 12VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 120mm L x 120mm H Bal 130,6 CFM (3,66m³/min) 2 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.580A |
| Spanningsbereik: | 6 ~ 13,8 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
43,3dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Cooltron Industrial Supply FD1238B12W3-62-2R fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.