Cooltron industriële levering FD1225L12W3-73-2R ventilator
Artikelnummer:
FD1225L12W3-73-2R
Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 120mm L x 120mm H Hypro 58,7 CFM (1,64m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$14,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | FD1225L12W3-73-2R |
| Fabrikant: | Cooltron industriële toelevering |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 58,7 CFM (1,64m³/min) |
| Lawaai: | 25,6 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 1.92 W |
| RPM: | 1500 TPM |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | 73 |
| Afmetingen: | Vierkant - 120mm L x 120mm H |
| Statische druk: | 0,059 in H2O (14,7 Pa) |
| Type lager: | Hypro |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE |
| Beschrijving: | DC ventilator 120x120x25mm 12VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 120mm L x 120mm H Hypro 58,7 CFM (1,64m³/min) 2 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.200A |
| Spanningsbereik: | 7 ~ 13,2 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
25,6 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Cooltron Industrial Supply FD1225L12W3-73-2R fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.