Panaflo FBK04F24U fan
Artikelnummer:
FBK04F24U
Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 40mm L x 40mm H Bal 9,2 CFM (0,258m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$5,24
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | FBK04F24U |
| Lawaai: | 42,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 9,2 CFM (0,258m³/min) |
| Vermogen (watt): | 2.4 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 9500 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Panaflo |
| Afmetingen: | Vierkant - 40mm L x 40mm H |
| Breedte: | 20,00 mm |
| Statische druk: | 0,472 in H2O (117,6 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | UL |
| Gewicht: | 0,088 lb (39,92 g) |
| Serie: | FBK |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.100A |
| Spanningsbereik: | 14 ~ 27,6 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 40mm L x 40mm H Bal 9,2 CFM (0,258m³/min) 2 draden |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Panaflo FBK04F24U fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.