NMB FBK04F24H ventilator
Artikelnummer:
FBK04F24H
Fan Tubeaxial 24VDC Square – 40mm L x 40mm H Ball 6.7 CFM (0.188m³/min) 2 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$27,22
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | FBK04F24H |
| Lawaai: | 33,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 6,7 CFM (0,188m³/min) |
| Vermogen (watt): | 2.21 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 7500 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | NMB |
| Afmetingen: | Vierkant - 40mm L x 40mm H |
| Breedte: | 20,00 mm |
| Statische druk: | 0,260 in H2O (64,8 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | UL |
| Gewicht: | 0,088 lb (39,92 g) |
| Serie: | FBK |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.092A |
| Spanningsbereik: | 14 ~ 27,6 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 24VDC Square – 40mm L x 40mm H Ball 6.7 CFM (0.188m³/min) 2 Wire Leads |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB FBK04F24H fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.