Cooltron FBD5015B05W3-81-2N fan
Artikelnummer:
FBD5015B05W3-81-2N
Ventilator Blower 5VDC Vierkant/Gerond - 50mm L x 50mm H Bal 2,4 CFM (0,067m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$19,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | FBD5015B05W3-81-2N |
| Lawaai: | 26,6 dB(A) |
| Luchtstroom: | 2,4 CFM (0,067m³/min) |
| Vermogen (watt): | 500 mW |
| Spanning - Nominaal: | 5 VDC |
| RPM: | 3500 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Cooltron |
| Afmetingen: | Vierkant/Rond - 50mm L x 50mm H |
| Breedte: | 15,00 mm |
| Statische druk: | 0,201 in H2O (50,1 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Blower |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, TUV, UL |
| Gewicht: | 0,053 lb (24,04 g) |
| Serie: | 81 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.100A |
| Spanningsbereik: | 4 ~ 5,5 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 80000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Blower 5VDC Vierkant/Gerond - 50mm L x 50mm H Bal 2,4 CFM (0,067m³/min) 2 Draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
26,6 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Cooltron FBD5015B05W3-81-2N fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.