Panaflo FBA08A12U1A fan
Artikelnummer:
FBA08A12U1A
Fan Tubeaxial 12VDC Square – 80mm L x 80mm H Hydro-wave (HWB) 46.9 CFM (1.31m³/min) 2 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$20,54
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | FBA08A12U1A |
| Lawaai: | 38,2dB |
| Luchtstroom: | 46,9 CFM (1,31m³/min) |
| Vermogen (watt): | 3.24 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 3450 RPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Panaflo |
| Afmetingen: | Vierkant - 80mm L x 80mm H |
| Breedte: | 25,50 mm |
| Statische druk: | 0,188 in H2O (46,8 Pa) |
| Type lager: | Hydro-golf (HWB) |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, UL |
| Gewicht: | 0.22 lb (99.79 g) |
| Serie: | FBA |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.270A |
| Spanningsbereik: | 7 ~ 13,8 VDC |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
| Levensduur @ Temp: | 50000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 12VDC Square – 80mm L x 80mm H Hydro-wave (HWB) 46.9 CFM (1.31m³/min) 2 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
38,2dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Panaflo FBA08A12U1A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.