Panaflo FBA08A12L1A fan
Artikelnummer:
FBA08A12L1A
Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 80mm L x 80mm H Hydro-golf (HWB) 24,0 CFM (0,672m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$21,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | FBA08A12L1A |
| Lawaai: | 21,0dB |
| Luchtstroom: | 24,0 CFM (0,672m³/min) |
| Vermogen (watt): | 820 mW |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 1900 RPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Panaflo |
| Afmetingen: | Vierkant - 80mm L x 80mm H |
| Breedte: | 25,50 mm |
| Statische druk: | 0,062 in H2O (15,4 Pa) |
| Type lager: | Hydro-golf (HWB) |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, UL |
| Gewicht: | 0.22 lb (99.79 g) |
| Serie: | FBA |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.068A |
| Spanningsbereik: | 7 ~ 13,8 VDC |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
| Levensduur @ Temp: | 50000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 80mm L x 80mm H Hydro-golf (HWB) 24,0 CFM (0,672m³/min) 2 draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
21,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Panaflo FBA08A12L1A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.