Panaflo FBA08A12H1BS fan
Artikelnummer:
FBA08A12H1BS
Fan Tubeaxial 12VDC Square – 80mm L x 80mm H Hydro-wave (HWB) 39.6 CFM (1.11m³/min) 3 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$17,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | FBA08A12H1BS |
| Lawaai: | 32,0dB |
| Luchtstroom: | 39,6 CFM (1,11m³/min) |
| Vermogen (watt): | 2.08 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 2950 RPM |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | Panaflo |
| Afmetingen: | Vierkant - 80mm L x 80mm H |
| Breedte: | 25,50 mm |
| Statische druk: | 0,149 in H2O (37,1 Pa) |
| Type lager: | Hydro-golf (HWB) |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Sensor vergrendelde rotor |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, UL |
| Gewicht: | 0.22 lb (99.79 g) |
| Serie: | FBA |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.173A |
| Spanningsbereik: | 7 ~ 13,8 VDC |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
| Levensduur @ Temp: | 50000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 12VDC Square – 80mm L x 80mm H Hydro-wave (HWB) 39.6 CFM (1.11m³/min) 3 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
32,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Panaflo FBA08A12H1BS fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.