ZIEHL-ABEGG FB063-6EK.4I.V4P Ventilator
Artikelnummer:
FB063-6EK.4I.V4P
FB063-6EK.4I.V4P ziehl-abegg Ventilator met netkap
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$195,84
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | ZIEHL-ABEGG |
| Model: | FB063-6EK.4I.V4P |
| spanning: | 230V |
| Actueel: | 3A |
| Vermogen: | 0,63kW |
| AC/DC: | AC |
| Grootte: | 630 mm x 630 mm x mm |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 75 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Stroom |
0,63kW |
| Spanning |
230(V) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ZIEHL-ABEGG FB063-6EK.4I.V4P Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.