NMB FAL5F24LH ventilator
Artikelnummer:
FAL5F24LH
Fan Blower 24VDC Square/Rounded – 76mm L x 76mm H Hydro-wave (HWB) 10.6 CFM (0.297m³/min) 2 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$9,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | FAL5F24LH |
| Lawaai: | 36,0dB |
| Luchtstroom: | 10,6 CFM (0,297m³/min) |
| Vermogen (watt): | 2.4 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 2900 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | NMB |
| Afmetingen: | Vierkant/Rond - 76mm L x 76mm H |
| Breedte: | 28,00 mm |
| Statische druk: | 0,382 in H2O (95,1 Pa) |
| Type lager: | Hydro-golf (HWB) |
| Type ventilator: | Blower |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, UL |
| Gewicht: | 0.22 lb (99.79 g) |
| Serie: | FAL-5F |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.100A |
| Spanningsbereik: | 14 ~ 27,6 VDC |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 25°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Blower 24VDC Square/Rounded – 76mm L x 76mm H Hydro-wave (HWB) 10.6 CFM (0.297m³/min) 2 Wire Leads |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB FAL5F24LH fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.