NMB Technologies Corp. FAL5F12LH fan
Artikelnummer:
FAL5F12LH
Fan Blower 12VDC Square/Rounded – 76mm L x 76mm H Hydro-wave (HWB) 10.6 CFM (0.297m³/min) 2 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$14,35
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | FAL5F12LH |
| Lawaai: | 36,0dB |
| Luchtstroom: | 10,6 CFM (0,297m³/min) |
| Vermogen (watt): | 2.4 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 2900 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | NMB Technologies Corp. |
| Afmetingen: | Vierkant/Rond - 76mm L x 76mm H |
| Breedte: | 28,00 mm |
| Statische druk: | 0,393 in H2O (98,0 Pa) |
| Type lager: | Hydro-golf (HWB) |
| Type ventilator: | Blower |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, UL |
| Gewicht: | 0.22 lb (99.79 g) |
| Serie: | FAL-5F |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.200A |
| Spanningsbereik: | 7 ~ 13,8 VDC |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 25°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Blower 12VDC Square/Rounded – 76mm L x 76mm H Hydro-wave (HWB) 10.6 CFM (0.297m³/min) 2 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
36,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB Technologies Corp. FAL5F12LH fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.