NMB FAL3F05LH ventilator
Artikelnummer:
FAL3F05LH
Fan Blower 5VDC Square/Rounded – 50mm L x 50mm H Ball 4.9 CFM (0.137m³/min) 2 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | FAL3F05LH |
| Lawaai: | 36,0dB |
| Luchtstroom: | 4,9 CFM (0,137m³/min) |
| Vermogen (watt): | 1.9 W |
| Spanning - Nominaal: | 5 VDC |
| RPM: | 5400 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | NMB |
| Afmetingen: | Vierkant/Rond - 50mm L x 50mm H |
| Breedte: | 20,00 mm |
| Statische druk: | 0.606 in H2O (151.0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Blower |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, UL |
| Gewicht: | 0,088 lb (39,92 g) |
| Serie: | FAL-3F |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.380A |
| Spanningsbereik: | 4,5 ~ 6 VDC |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
| Levensduur @ Temp: | 20000 uur @ 25°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Blower 5VDC Square/Rounded – 50mm L x 50mm H Ball 4.9 CFM (0.137m³/min) 2 Wire Leads |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB FAL3F05LH fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.