Qualtek FAD1-06020CHJW11 ventilator
Artikelnummer:
FAD1-06020CHJW11
Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 60mm L x 60mm H Hydrodynamisch 18,9 CFM (0,529m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | FAD1-06020CHJW11 |
| Lawaai: | 35,5 dB(A) |
| Luchtstroom: | 18,9 CFM (0,529m³/min) |
| Vermogen (watt): | 1.56 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 5100 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Qualtek |
| Afmetingen: | Vierkant - 60mm L x 60mm H |
| Breedte: | 20,00 mm |
| Statische druk: | 0,183 in H2O (45,6 Pa) |
| Type lager: | Hydrodynamisch |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Gewicht: | 0,108 lb (48,99 g) |
| Serie: | FAD1-06020 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.130A |
| Spanningsbereik: | 10,8 ~ 13,2 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 60mm L x 60mm H Hydrodynamisch 18,9 CFM (0,529m³/min) 2 draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
35,5 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Qualtek FAD1-06020CHJW11 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.