Qualtek FAD1-02510BALW11 ventilator
Artikelnummer:
FAD1-02510BALW11
Ventilator Tubeaxial 5VDC Vierkant - 25mm L x 25mm H 1 Kogel/1 Mof 1,6 CFM (0,045m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | FAD1-02510BALW11 |
| Fabrikant: | Qualtek |
| Spanning - Nominaal: | 5 VDC |
| Luchtstroom: | 1,6 CFM (0,045m³/min) |
| Lawaai: | 18,3dB(A) |
| Vermogen (watt): | 400 mW |
| RPM: | 8000 TPM |
| Breedte: | 10,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | FAD1-02510 |
| Afmetingen: | Vierkant - 25mm L x 25mm H |
| Statische druk: | 0,090 in H2O (22,4 Pa) |
| Type lager: | 1 bal/1 huls |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 25X10MM 5VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Tubeaxial 5VDC Vierkant - 25mm L x 25mm H 1 Kogel/1 Mof 1,6 CFM (0,045m³/min) 2 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.080A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
18,3dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Qualtek FAD1-02510BALW11 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.