Qualtek FAA1-12038QBMT31-A Ventilator
Artikelnummer:
FAA1-12038QBMT31-A
Qualtek FAA1-12038QBMT31-A 230V 0,07A 12,5W 2draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$14,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Qualtek |
| Model: | FAA1-12038QBMT31-A |
| spanning: | 230V |
| Snelheid (RPM): | 2800 |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 0.07A |
| Vermogen: | 12.5W |
| Lawaai: | 42 dBA |
| Luchtstroom: | 87,0 CFM (2,46 m/min) |
| AC/DC: | AC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Grootte: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Serie: | FAA1-12038 |
| Statische druk: | 0,210 in H2O (52,3 Pa) |
| Materiaal lemmet: | Kunststof |
| Materiaal frame: | Aluminium |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Geluid |
42 dBA |
| Luchtstroom |
87,0 CFM (2,46 m/min) |
| Stroom |
12.5W |
| Spanning |
230(V) |
| Toerental |
2800 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Qualtek FAA1-12038QBMT31-A Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.