Cooltron FA1238B22T7-53 ventilator
Artikelnummer:
FA1238B22T7-53
Ventilator Tubeaxial 230VAC Rechthoekig - 127mm L x 127mm H Bal 107,0/123,0 CFM (3,030/3,483m³/min) 2 Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$25,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | FA1238B22T7-53 |
| Fabrikant: | Cooltron industriële toelevering |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | 107,0/123,0 CFM (3,030/3,483m³/min) |
| Lawaai: | 47,0/50,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 20,00W, 25,00W |
| RPM: | 2700/3100 RPM |
| Breedte: | 38,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | 53 |
| Afmetingen: | Rechthoekig - 127mm L x 127mm H |
| Statische druk: | 0,331/0,386 in H2O (82,38/96,11 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, UL |
| Beschrijving: | AC ventilator 127x127x38mm 230VAC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Tubeaxial 230VAC Rechthoekig - 127mm L x 127mm H Bal 107,0/123,0 CFM (3,030/3,483m³/min) 2 Terminals |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.13/0.16A |
| Spanningsbereik: | 220 ~ 240 VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Thermoplastisch, polybutyleentereftalaat (PBT) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
47,0/50,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Cooltron FA1238B22T7-53 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.