Cooltron FA1238B11T7-66 ventilator
Artikelnummer:
FA1238B11T7-66
Vierkante ventilator Tubeaxial 115VAC - 120mm L x 120mm H Bal 93,0 ~ 101,4 CFM (2,60 ~ 2,87m³/min) 2 Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$10,88
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | FA1238B11T7-66 |
| Fabrikant: | Cooltron industriële toelevering |
| Spanning - Nominaal: | 115 VAC |
| Luchtstroom: | 93,0 ~ 101,4 CFM (2,60 ~ 2,87 m³/min) |
| Lawaai: | 41,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 18.00W, 21.00W |
| RPM: | 2550/2700 RPM |
| Breedte: | 38,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | 66 |
| Afmetingen: | Vierkant - 120mm L x 120mm H |
| Statische druk: | 0,264/0,255 in H2O (65,7/63,7 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, UL |
| Beschrijving: | AC Axiaalventilatoren 120x120x38mm 115VA |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 115VAC - 120mm L x 120mm H Bal 93,0 ~ 101,4 CFM (2,60 ~ 2,87m³/min) 2 Terminals |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.22/0.26A |
| Spanningsbereik: | 100 ~ 125 VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
41,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Cooltron FA1238B11T7-66 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.