Nidec Components Corporation F614T-05MC fan
Artikelnummer:
F614T-05MC
Fan Tubeaxial 5VDC Square – 62mm L x 62mm H Sleeve 12.7 CFM (0.360m³/min) 2 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$8,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | F614T-05MC |
| Lawaai: | 23,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 12,7 CFM (0,360m³/min) |
| Vermogen (watt): | – |
| Spanning - Nominaal: | 5 VDC |
| RPM: | 2900 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Nidec Components Corporation |
| Afmetingen: | Vierkant - 62mm L x 62mm H |
| Breedte: | 14,50 mm |
| Statische druk: | 0,080 in H2O (19,9 Pa) |
| Type lager: | Mouw |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, TUV, UL |
| Gewicht: | 0,088 lb (39,92 g) |
| Serie: | F614T |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.100A |
| Spanningsbereik: | 4,5 ~ 5,5 VDC |
| Materiaal - Frame: | Acryl-butadieen-styreen (ABS), polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Acryl-butadieen-styreen (ABS), polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 5VDC Square – 62mm L x 62mm H Sleeve 12.7 CFM (0.360m³/min) 2 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
23,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Nidec Components Corporation F614T-05MC fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.