Nidec Components Corporation F455B-05MD fan
Artikelnummer:
F455B-05MD
Fan Blower 5VDC Square – 45mm L x 45mm H Sleeve 1.1 CFM (0.031m³/min) 2 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | F455B-05MD |
| Lawaai: | 23,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 1,1 CFM (0,031m³/min) |
| Vermogen (watt): | 700 mW |
| Spanning - Nominaal: | 5 VDC |
| RPM: | 5000 OMW/MIN |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Nidec Components Corporation |
| Afmetingen: | Vierkant - 45mm L x 45mm H |
| Breedte: | 5,00 mm |
| Statische druk: | 0,216 in H2O (53,8 Pa) |
| Type lager: | Mouw |
| Type ventilator: | Blower |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Gewicht: | 0,055 lb (24,95 g) |
| Serie: | F455B |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.140A |
| Spanningsbereik: | 4,5 ~ 5,5 VDC |
| Materiaal - Frame: | Zink |
| Materiaal - Lemmet: | Acryl-butadieen-styreen (ABS), polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Blower 5VDC Square – 45mm L x 45mm H Sleeve 1.1 CFM (0.031m³/min) 2 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
23,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Nidec Components Corporation F455B-05MD fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.