Micronel F41MM-005XK-9 ventilator
Artikelnummer:
F41MM-005XK-9
F41MM-005XK-9 Micronel 5 V DC Axiaalventilator 41 x 41 x 12mm 8,4m?/h 565mW
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$52,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Micronel |
| Model: | F41MM-005XK-9 |
| Snelheid (RPM): | 5400 tpm |
| Luchtstroom: | 8,4m?/h |
| Breedte: | 41 mm |
| Hoogte: | 41 mm |
| Attribuut: | Waarde |
| Afmetingen: | 41 x 41 x 12mm |
| Voedingsspanning: | 5 V gelijkstroom |
| AC- of DC-werking: | DC |
| Stroomverbruik: | 565mW |
| Diepte: | 12 mm |
| Geluidsniveau: | 20dB |
| Maximale stroom: | 140 mA |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Luchtstroom |
8,4m?/h |
| Toerental |
5400 tpm |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Micronel F41MM-005XK-9 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.