Nidec F412R-05MB ventilator
Artikelnummer:
F412R-05MB
Ventilator Tubeaxial 5VDC Vierkant - 41mm L x 41mm H 1 Kogel/1 Mof 5,3 CFM (0,148m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$25,37
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | F412R-05MB |
| Fabrikant: | Nidec Components Corporation |
| Spanning - Nominaal: | 5 VDC |
| Luchtstroom: | 5,3 CFM (0,148m³/min) |
| Lawaai: | 23,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 500 mW |
| RPM: | 5400 TPM |
| Breedte: | 12,20 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | F412R |
| Afmetingen: | Vierkant - 41mm L x 41mm H |
| Statische druk: | 0,102 in H2O (25,5 Pa) |
| Type lager: | 1 bal/1 huls |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 41X12.2MM 5VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Tubeaxial 5VDC Vierkant - 41mm L x 41mm H 1 Kogel/1 Mof 5,3 CFM (0,148m³/min) 2 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.100A |
| Spanningsbereik: | 4,5 ~ 5,7 VDC |
| Materiaal - Frame: | Acryl-butadieen-styreen (ABS), polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Acryl-butadieen-styreen (ABS), polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
23,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Nidec F412R-05MB fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.