Copal F412R-05LB fan
Artikelnummer:
F412R-05LB
Fan Tubeaxial 5VDC Square – 41mm L x 41mm H 1 Ball/1 Sleeve 3.9 CFM (0.109m³/min) 2 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$7,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | F412R-05LB |
| Lawaai: | 16,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 3,9 CFM (0,109m³/min) |
| Vermogen (watt): | 400 mW |
| Spanning - Nominaal: | 5 VDC |
| RPM: | 4200 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Copal |
| Afmetingen: | Vierkant - 41mm L x 41mm H |
| Breedte: | 12,20 mm |
| Statische druk: | 0,059 in H2O (14,7 Pa) |
| Type lager: | 1 bal/1 huls |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Gewicht: | 19,96 g (0,044 lb) |
| Serie: | F412R |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.080A |
| Spanningsbereik: | 4,5 ~ 5,7 VDC |
| Materiaal - Frame: | Acryl-butadieen-styreen (ABS), polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Acryl-butadieen-styreen (ABS), polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 5VDC Square – 41mm L x 41mm H 1 Ball/1 Sleeve 3.9 CFM (0.109m³/min) 2 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
16,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Copal F412R-05LB fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.