Nidec F410T-05MC ventilator
Artikelnummer:
F410T-05MC
Vierkante ventilator Tubeaxial 5VDC - 40mm L x 40mm H Mof 5,3 CFM (0,148m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$16,44
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | F410T-05MC |
| Fabrikant: | Nidec Components Corporation |
| Spanning - Nominaal: | 5 VDC |
| Luchtstroom: | 5,3 CFM (0,148m³/min) |
| Lawaai: | 18,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 600 mW |
| RPM: | 5800 TPM |
| Breedte: | 10,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | F410T |
| Afmetingen: | Vierkant - 40mm L x 40mm H |
| Statische druk: | 0,092 in H2O (23,0 Pa) |
| Type lager: | Mouw |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 40X10MM 5VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 5VDC - 40mm L x 40mm H Mof 5,3 CFM (0,148m³/min) 2 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.120A |
| Spanningsbereik: | 4,5 ~ 5,7 VDC |
| Materiaal - Frame: | Acryl-butadieen-styreen (ABS), polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Acryl-butadieen-styreen (ABS), polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
18,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Nidec F410T-05MC fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.