COPAL F310R-05LC ventilator
Artikelnummer:
F310R-05LC
Copal F310R-05LC 5V 0,07A 0,35W 2draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$21,13
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Copal |
| Model: | F310R-05LC |
| spanning: | 5V |
| Snelheid (RPM): | 7000 |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 0.07A |
| Vermogen: | 0.35W |
| Lawaai: | 17 dBA |
| Luchtstroom: | 3,2 CFM (0,09 m?/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Grootte: | 30 mm x 30 mm x 10 mm |
| Lager: | Mouw |
| Vorm: | Vierkant |
| Serie: | F310R |
| Statische druk: | 0,092 in H2O (23,0 Pa) |
| Materiaal lemmet: | Acryl Butadieen Styreen (ABS), Polybuty |
| Materiaal frame: | Acryl Butadieen Styreen (ABS), Polybuty |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
17 dBA |
| Luchtstroom |
3,2 CFM (0,09 m?/min) |
| Stroom |
0.35W |
| Spanning |
5V |
| Toerental |
7000 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “COPAL F310R-05LC Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.