Nidec F251R-05LLC ventilator
Artikelnummer:
F251R-05LLC
Vierkante ventilator Tubeaxial 5VDC - 25mm L x 25mm H Mof 1,4 CFM (0,039m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$17,52
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | F251R-05LLC |
| Fabrikant: | Nidec Components Corporation |
| Spanning - Nominaal: | 5 VDC |
| Luchtstroom: | 1,4 CFM (0,039m³/min) |
| Lawaai: | 11,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 250 mW |
| RPM: | 6500 TPM |
| Breedte: | 10,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | F251R |
| Afmetingen: | Vierkant - 25mm L x 25mm H |
| Statische druk: | 0,080 in H2O (19,9 Pa) |
| Type lager: | Mouw |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 25X10MM 5VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 5VDC - 25mm L x 25mm H Mof 1,4 CFM (0,039m³/min) 2 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.050A |
| Spanningsbereik: | 4,2 ~ 5,7 VDC |
| Materiaal - Frame: | Acryl-butadieen-styreen (ABS), polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Acryl-butadieen-styreen (ABS), polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
11,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Nidec F251R-05LLC fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.