NMB Technologies Corp. F250A5-072-D0520 fan
Artikelnummer:
F250A5-072-D0520
Fan Motorized Impellers 24VDC Round – 250mm Dia Ball 806.0 CFM (22.57m³/min) 4 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$192,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | F250A5-072-D0520 |
| Lawaai: | 78,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 806,0 CFM (22,57m³/min) |
| Vermogen (watt): | 145.2 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 2900 TPM |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Fabrikant: | NMB Technologies Corp. |
| Afmetingen: | Rond - 250mm Dia |
| Breedte: | 99,80 mm |
| Statische druk: | 2.593 in H2O (646.2 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -22 ~ 158°F (-30 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Gewicht: | 5.3 lbs (2.4 kg) |
| Serie: | F250 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 6.05A |
| Spanningsbereik: | 18 ~ 30 VDC |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Motorized Impellers 24VDC Round – 250mm Dia Ball 806.0 CFM (22.57m³/min) 4 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
78,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB Technologies Corp. F250A5-072-D0520 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.