Ventilator Nidec F17HA-05HC
Artikelnummer:
F17HA-05HC
Nidec Components F17HA-05HCBroestvrije gelijkstroomventilator 17X17X8mm 5V DC .018m3/min debiet 17 Pa 15db glijlager
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$28,11
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | F17HA-05HC |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 5 V |
| Luchtstroom: | 0,64 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 0,7 x 0,7 in ; 17 x 17 mm |
| Dikte bij benadering: | 0,3 in ; 8 mm |
| Type lager: | Mouw |
| Configuratie: | Vierkant |
| Geluidsniveau: | 15 dBA |
| Serie: | F17HA-serie |
| Statische druk: | 0,068 in H2O (17 Pa) Pa |
| Beëindiging: | Draadkabels |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
15 dBA |
| Luchtstroom |
0,64 CFM |
| Spanning |
5 V |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Nidec Components F17HA-05HC Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.