Nidec Componenten F17FA-03MC Ventilator
Artikelnummer:
F17FA-03MC
Nidec Components F17FA-03MCBroesloze DC ventilator 17X17X5mm 3,3V DC .01m3/min stroom 6 Pa 5db glijlager
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$10,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | F17FA-03MC |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 3.3 V |
| Luchtstroom: | 0,35 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 0,7 x 0,7 in ; 17 x 17 mm |
| Dikte bij benadering: | 0,2 in ; 5 mm |
| Type lager: | Mouw |
| Configuratie: | Vierkant |
| Geluidsniveau: | 5 dBA |
| Serie: | F17FA-serie |
| Statische druk: | 0,024 in H2O (6 Pa) Pa |
| Beëindiging: | Draadkabels |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
5 dBA |
| Luchtstroom |
0,35 CFM |
| Spanning |
3.3 V |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Nidec Components F17FA-03MC Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.